چراغ چشمک زن چراغ چشمک زن تک خانه چراغ چشمک زن خورشیدی چراغ چشمک زن دو خانه معرفی ابزار

چراغ چشمک زن سولار خورشیدی یک خانه و دو خانه

 • چراغ چشمک زن سولار خورشیدی یک نوع چراغ ترافیکی و هشداردهنده است و همان‌گونه که از نامش مشخص است به انرژی برق نیاز ندارد و با نیروی نور خورشید یا سولار کار می‌کند. انرژی خورشیدی در این مدل هم با استفاده از پنل خورشیدی متصل به بالای چراغ‌ها، جذب شده و سپس به وسیله‌ی آن‌ها تبدیل به انرژی الکترونیکی شده و در باتری موجود در چراغ ذخیره می‌گردد و در نهایت به محیط‌زیست نیز آسیبی نمی‌رساند زیرا ۸ چراغ راهنمایی برقی، به اندازه یک خانه‌ی معمولی سه‌خوابه انرژی برق را مصرف می‌کنند.

  علاوه بر این با وجود این نوع تأمین انرژی، می‌توان گفت چراغ چشمک زن سولار یا خورشیدی، یک وسیله بسیار کاربردی برای مناطقی است که دسترسی به برق ندارند و یا دچار قطعی مدام برق هستند که از آن نمونه می‌توان به جاده‌ها، راه‌های روستایی، کارخانه‌های برون شهری و مواردی از این دست اشاره کرد. امروزه استفاده از این چراغ‌ها بسیار مرسوم شده است زیرا کاربرد آن‌ها فقط مختص به ترافیک نبوده و اسفاده‌های فراوانی در دریاداری، انبارداری، تعیین مسیر و غیره است.

  معرفی چراغ چشمک‌ زن سولار خورشیدی

  نوع لامپ‌ها در چراخ سولار LED بوده که تا ده سال هم عمر می‌کنند و دو رنگ زرد و قرمز را ارائه می‌دهند و شدت نور بالایی هم دارند. این لامپ‌ها به صورت اتوماتیک، انرژی دریافتی خود را تغییر می‌دهند و کم و زیاد می‌کنند، همچنین جهت افزایش طول عمر باطری خود، شارژ یا دشارژ بودن باطری را کنترل می‌کند. که این‌ها تنها چند نمونه از مزایای چراغ سولار است. در واقع با وجود باتری‌های قوی خورشیدی تعبیه شده در چراغ، حتی می‌توان در مناطق ابری شمالی کشور هم تا 7 روز از آن‌ها استفاده نمود. نصب چراغ چشمک زن و تنظیم زاویه و نور آن کار آسانی است و برای تعمیر و تعویض قطعات آن دچار مشکل نخواهید شد.

  چراغ چشمک زن سولار
  چراغ چشمک زن سولار

  مشخصات چراغ چشمک‌ زن سولار خورشیدی

  جنس بدنه: پلی‌کربنات

  READ
  راهنمای خرید پوتین برای کار

  دمای مناسب کارکرد: 55+ تا 40- درجه سانتی‌گراد

  رطوبت مناسب کارکرد: 0 تا %90

  مشخصات باتری صفحه سولار: 7.2 آمپر و 12 ولت

  توان باتری: 5 وات

  طول عمر 100.000 ساعت

  قابلیت تعویض پنل و باتری: دارد

  ساعت کار: 7 شبانه‌روز در محیط تاریک – 14 شبانه‌روز در هوای ابری

  حداقل طول عمر: 10 سال

  تعداد چراغ‌ها: 100 ال ای دی ترافیکی

  مدت زمان شارژ لازم: ۱۲ ساعت در مقابل نور مستقیم خورشید و ۲۰ ساعت در هوای.

  رنگ چراغ: زرد و قرمز

  تعداد خانه‌ها: یک، دو و سه خانه که باتوجه به نیازتان می‌تواید هرکدام را تهیه کنید.

  • چراغ چشمک زن دوخانه
   چراغ چشمک زن دوخانه

  ویژگی‌ها و مزایای استفاده از چراغ چشمک‌ زن سولار خورشیدی

  بدنه مقاوم چراغ چشمک زن سولار خورشیدی : جنس بدنه پلی‌کربنات که به آن مقاومت بالایی در دماهای مختلف و همچنین دربرابر باد ، باران و تابش نور آفتاب داده است. به راحتی پوسیده نمی شود و رنگ خود را از دست نمی‌دهد.

  صرفه‌جویی در میزان برق: استفاده از نیروی خورشیدی و صرفه‌جویی در میزان برق با قابلیت کسب انرژی خورشید در روز و فعالیت در شب یکی دیگر از مشخصات این چراغ‌هاست.

  مناسب برای تمام موقعیت‌ها: چراغ خورشیدی قابل استفاده در همه شرایط به خصوص مکان‌هایی است که دسترسی به برق ندارند یا قطعی برق زیادی دارند.

  تعمیر و تعویض آسان قطعات: همچنین دارای لنت، نقاب، باتری و سایر قطعاتی است که به‌راحتی قابل تعویض و تعمیر هستند.

  نور زیاد: نوردهی به واسطه‌ی منابع LED این چراغ‌ها را به انواع پرنور بدل کرده است.

  قابلیت تنظیم مصرف: کنترل هوشمند تنظیم مصرف در چراغ‌های سولار یکی از دیگر ازمزایای استفاده از آن‌هاست تا بتوان در مواقعی که نور خورشید کمتر است هم آن‌ها را روشن نگه داشت.

  قابلیت تنظیم ولتاژ: تنظیم ولتاژ و جریان مناسب ماژول  LEDنیز یک قابلیت خاص چراغ چشمک زن خورشیدی است.

  عدم تأثیر سوختن هر LED برروی عملکرد کلی: سوختن هر چراغ کوچک تأثیر محسوسی بر روی شدت نور و روشن بودن سایر LED ها نمی‌گذارد.

  عدم تأثیر روی امواج رادیویی: ماژول  LEDبر روی امواج رادیویی ، نویز موثر ایجاد نمی‌کند و می‌توان آن‌ها را در کنار هم قرار داد.

  قابلیت رؤیت از 3 کیلومتر:‌ با توجه به وجود ۱۲۰ عدد لامپ ال ای دی در هر خانه، نور آن به راحتی از فاصله دور قابل رویت می‌باشد.

  دو رنگ چراغ: رنگ ال ‌ای ‌دی‌ها در چراغ سولار یا به رنگ زرد و نشانه احتیاط است یا به رنگ قرمز و به معنی هشدار و اخطار است.

  قابلیت خودکار تنظیم میزان نوردهی: این چراغ میزان نور خروجی را با توجه به میزان نور دریافت‌شده در طول روز به‌صورت خودکار کم یا زیاد می‌کند. که این کار منجر به صرفه‌جویی در انرژی و طول عمر بیشتر باطری‌ها می شود.

  قابلیت تنظیم زاویه چراغ چشمک زن سولار خورشیدی : می‌توان برای این دستگاه مناسب‌ترین زاویه یعنی 45 درجه به سمت جنوب را تنظیم کرد و حداکثر استفاده را از نور خورشید داشت.

  شارژر هوشمند: چراغ چشمک‌زن به صورت کاملاً اتوماتیک و حساب‌شده عملکرد شارژ باتری داخلی دستگاه را می‌سنجد و اقدام به کسب انرژی از خورشید می‌کند.

  ضد آب: از مزایای دیگر چراغ چشمک زن خورشیدی یا سولار، مقاومت آن در آب یا واترپروف بودن محصول است که می‌توان آن را در هر شرایط جوی نصب کرد حتی مناطق پرباران مانند شمال کشور.

  نصب راحت: یکی دیگر از مزایای چراغ خورشیدی، نصب راحت و آسان آن با وسایل محدود است.

  چراغ چشمک زن تک خانه
  چراغ چشمک زن تک خانه

  کاربرد چراغ چشمک زن سولار خورشیدی

  • استفاده جهت کنترل ترافیک و فرمان اخطار و احتیاط به افراد پیاده و ماشین‌ها
  • مناسب برای ناوبری مانند ورودی و خروجی بنادر، زیر ساخت های نفت و گاز، مسیرهای دریایی و ترمینال، موج شکن‌ها و انواع زیرساخت‌های دریایی و تاسیسات ثابت یا شناور، برج نگهبان و …
  • مناسب برای جرثقیل، برج مخابراتی، دکل‌ها و هر ساختمانی که دارای خطر برای ترافیک هوایی و دریایی است.
  • نشانگر خطر در جاده‌ها، راه آهن، راهداری و مشخص کردن مرز جاده و اتوبان
  • چراغ چشمک زن سولار خورشیدی مناسب برای ویلا، باغ، و مکان‌هایی مثل نمایشگاه یا تالارهای عروسی
  • ایجاد نور در راه ورودی ویلا و کارخانه یا مزرعه
  • استفاده در هنگام عملیات تعمیر و نگهداری جاده برای هشدار رانندگی ایمن به رانندگان
  • جلوگیری از حوادث و سوانح ترافیکی در جاده‌ها، تقاطع‌ها، راه روستاها، ورودی مدارس، محله های مسکونی و مناطق پر خطر
  • افزایش دید راننده به ویژه در شرایط آب و هوایی بد

  نکته

  یکی از نکات مهم درمورد باتری یا پیل‌های چراغ چشمک زن سولار خورشیدی ، شارژ نگه داشتن آن‌هاست تا کارآیی باتری حفظ شود. زیرا در صورتی که برای طولانی‌مدت از این وسایل استفاده نکنید شارژ آن‌ها تمام می شود و ممکن است به کلی خراب شوند و نیاز به تعویض آن‌ها باشد. بنابراین برای این کار یا به اصطلاح زنده نگه داشتن، سل‌های خورشیدی خیلی مهم است که هر دو سه ما یک بار (هرچه قدرت باتری بیشتر باشد، این زمان کمتر می‌شود.) آن‌ها را جلوی نور مستقیم خورشید بگذارید تا شارژ شوند.

  خرید چراغ چشمک زن سولار خورشیدی با بهترین قیمت

  اگر تمایل دارید انواع چراغ چشمک زن سولار خورشیدی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت بازار در اختیار داشته باشید، می‌توانید همین اکنون سفارش خود را در بازار ایمن ابزار فجر ثبت کنید. همکاران ما در این مجموعه سعی کرده‌اند بهترین لوازم ایمنی را با تنوعی زیاد، برای همه مشاغل، گردآوری کنند. برای گرفتن مشاوره و انتخابی آسان، همچنین اطلاع از قیمت‌ها و سایر موارد، می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید. رسالت ما در ایمن ابزار فجر، برآوردن نیاز همه مشتریان عزیز با هر توان مالی خرید، می‌باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نویسنده

  jalili

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *