ابزار صافکاری میله صافکاری

راهنمای جامع و کامل خرید میله صافکاری pdr

 • وقتی ماشین شما تصادف می کند در بهترین حالت ممکن است که دچار فرو رفتگی شود، جای نگرانی وجود ندارد. شما می توانید برای تعمیر فرو رفتگی ماشین خود آن را به صافکاری ببرید.خرید میله صافکاری pdr یک روش نوین است که مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

  شما می توانید با صافکاری pdr ایرادات جزئی ماشین خود را بدون استفاده از رنگ در بدنه رفع کنید. در این مقاله قصد داریم که کاربرد صافکاری pdr، راهنمای خرید میله صافکاری و دیگر موارد صافکاریpdr را توضیح دهیم. با ما همراه باشید تا همه چیز را در این باره بدانید.

  وقتی شما نام صافکاری پی دی ار را می شنوید شاید معنای آن را ندانید. پی دی آر مخفف یک کلمه انگلیسی است، به معنای تعمیر و بازسازی بدون رنگ. همان طور که گفتیم از صافکاری پی ار دی زمانی استفاده می کنند که ماشین تصادف کرده است و دچار فرو رفتگی شده است. با این روش می توانند ماشین را بدون رنگ درست کنند که این روش خواستار بیشتر مشتریان است.

  راهنمای جامع و کامل خرید میله صافکاری pdr
  راهنمای جامع و کامل خرید میله صافکاری pdr

  با استفاده از این روش شما در وقت و زمان خود و همچنین در صرف هزینه صرفه جویی می کنید زیرا به رنگ کاری دوباره و بتونه کاری و بسیاری از کار های دیگر نیاز نیست. از دیگر کاربرد صافکاری پی دی ار این است که، اگر ماشین شما بر اثر اتفاقات کوچک و جزئی مانند برخورد سنگ ریزه یا بارش تگرگ آسیب دید، این روش یکی از بهترین تکنیک هایی است که شما می توانید از آن استفاده کنید. در ضمن یکی از ویژگی های بارز صافکاری پی دی ار این است، قیمت ماشین شما با این کار افت نمی کند.

  صافکاری pdr مخفف چیست؟

  همان طور که در ابتدای مقاله برای شما توضیح دادیم پی دی ار مخفف یک کلمه انگلیسی است. Pdr مخفف کلمهpaintless dent removal که معنای کامل این لغت تعمیر بدون رنگ است.

  READ
  خرید دستگاه نقطه جوش صافکاری
  انواع تجهیزات صافکاری مدرن
  انواع تجهیزات صافکاری مدرن

  میله صافکاری pdr

  نکته ای که ما باید در این خصوص برای شما توضیح دهیم این است که در صافکاری پی دی ار لوازم جانبی دیگری وجود دارد، یکی از این لوازم میله صافکاری پی دی ار است. این میله های پی دی ار دارای انواع مختلفی هستند، همچنین جنس و کاربرد مختلفی نیز دارند. قیمت میله های صافکاری پی دی ار بسته به کاربرد و جنس قیمت متفاوتی دارند.

  انواع میله صافکاری pdr

  میله های صافکاری pdr دارای سه مدل هستند، این مدل ها به شرح زیر است.

  • خرید میله صافکاری pdr مدل چرخشی

  همان طور که از نام آن مشخص این میله صافکاری پی دی ار دارای قابلیت چرخشی است و صاف کار می تواند میله را به همه جهات بچرخاند.

  • خرید میله صافکاری pdr مدل اهرمی

  از میله صافکاری پی دی ار، مدل اهرمی برای رفع مشکلات و ایرادات سقف و کاپوت استفاده می کنند.

  • خرید میله صافکاری pdr مدل دم ماهی

  میله صافکاری پی دی ار، مدل دم ماهی را در مواقعی استفاده می کنند که فضا محدود بوده و صاف کار نمی تواند از میله دیگری استفاده کند.

  راهنمای کامل خرید میله صافکاری pdr

  لوازم صافکاری، مخصوصا میله های صافکاری پی دی ار همان طور که گفتیم با قیمت های متنوع و مختلفی، بسته به جنس و کاربرد شان در بازار وجود دارند.

  به منظور بهتر، شما در هنگام خرید، باید بدانید که تعیین کننده قیمت میله های صافکاری پی دی ار جنس و نوع کار کرد آن است. عوامل دیگری که در تعیین قیمت میله صافکاری پی دی ار وجود دارد برند و کشور سازنده آن است.

  READ
  آشنایی با انواع ابزار صافکاری مدرن
  راهنمای کامل خرید میله صافکاری pdr
  راهنمای کامل خرید میله صافکاری pdr

  ما در این قسمت از مقاله قصد داریم برای اینکه شما بتوانید خرید خوب و با کیفیتی داشته باشید، کشورها و برندها را از کیفیت مرغوب به پایین برای شما شرح دهیم.

  این کشورها عبارت اند از:

  • سوئیس
  • ترکیه
  • هلند
  • ایران
  • چین
  • تایوان

  در زمان خرید حتما به کشور سازنده میله های پی دی ار توجه داشته باشید تا مبادا قیمتی گران تر از حد معمول را بپردازید.

  موارد استفاده از دستگاه پی دی ار چیست؟

  بدیهی است که شما نمی توانید در همه موارد از این میله های صافکاری استفاده کنید. همان طور که گفتیم شما فقط می توانید در مواقعی از آن ها استفاده کنید که آسیب دیدگی ماشین جزئی باشد. همچنین زمانی که می خواهید این آسیب دیدگی ها بدون رنگ کاری در بیاید باید از این میله ها استفاده کنید.

  انواع تجهیزات صافکاری سنتی
  انواع تجهیزات صافکاری سنتی

  در موارد زیر می توانید از لوازم صافکاری پی دی ار استفاده کنید.

  • فرورفتگی های جزئی در اثر نفوذ لبه های تیز
  • خراشیده شدن و یا شکسته شدن رنگ داخل فرورفتگی
  • رفع فرورفتگی در نزدیکی لبه صفحه
  • رفع ناهمواری های ایجاد شده در اثر صافکاری های انجام شده در موارد قبلی.

  تجهیزات مورد استفاده در صافکاری مدرن

  زمانی که قصد داریم ماشین مورد نیاز را بدون رنگ در بیاوریم، تجهیزاتی که در  زیر برای شما شرح داده ایم لازم است.

  دستگاه نیش گیر PDR Knock Down Tools، دستگاه تگرگ کش Lifter hand tools، دستگاه نگهدارنده، دستگاه هاتباکس  DRP HOT BOX، میله صافکاری پی دی ار PDR Rods

  تجهیزات مورد استفاده در صافکاری مدرن
  تجهیزات مورد استفاده در صافکاری مدرن

  دستگاه نیش گیر PDR Knock

  از  این دستگاه زمانی استفاده می کنند که بدنه دارای برجستگی است. با ضرباتی که این دستگاه به قسمت های برجسته شده ماشین وارد می کند، برجستگی ها رفع شده و همه سطوح هموار می شود. رفع برجستگی های موجود در سطح بدنه مورد استفاده قرار می گیرد و با ضربات وارد شده می تواند این کار را انجام داده و برآمدگی های موجود در سطح را برطرف کند.

  READ
  خرید دستگاه هات باکس صافکاری

  دستگاه تگرگ کش Lifter hand tools

  استفاده از این دستگاه pdr صافکاری برای رفع فرو رفتگی های موجود در سطح بدنه ماشین است. با کشیدن آن روی بدنه، فرو رفتگی ها رفع می شوند و بدنه صاف می شود؛ معمولا از یک پد چسبی نیز در این مواقع استفاده می کنند.

  دستگاه تگرگ کش Lifter hand tools
  دستگاه تگرگ کش Lifter hand tools

  دستگاه نگهدارنده

  همان طور که نام این دستگاه pdr مشخص است از آن زمانی استفاده می کنند که درب ماشین و یا کاپوت ماشین کنده شده یا معلق است.

  دستگاه هاتباکس PDR HOT BOX

  هنگامی که صاف کار می خواهد بدنه ماشین را در زمان کوتاه تری صاف و هموار کند از این وسیله استفاده می کند.

  میله صافکاری پی دی ار PDR Rods

  صاف کار می تواند، این میله صافکاری را با حرکات چرخشی و بالا و پایین کند و ایرادات ماشین را رفع کند.  مهمترین نکته ای که باید هنگام خرید میله صافکاری pdr در نظر داشته باشید این است که دسته ارگونومیک داشته باشد تا صافکار در حین کار با آن خسته نشود.

  میله صافکاری پی دی ار PDR Rods
  میله صافکاری پی دی ار PDR Rods

  سخن پایانی

  ما در این مقاله سعی داشتیم شما را با وسیله صافکاری پی دی ار، راهنمای کامل خرید آن و همچنین کاربرد های آن آشنا کنیم. امیدواریم که با مطالعه این مقاله با این وسیله به خوبی آشنا شده باشید و سوالاتتان در این باره رفع شده باشد. شما همراهان عزیز می توانید برای خرید  انواع ابزار صافکاری با مجموعه ایمن ابزار فجر در تماس باشید و یا به صورت حضوری از فروشگاه ما خریداری نمایید.

  تولید محتوا و سئو توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ فرمو

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نویسنده

  fermo

  دیدگاه (1)

  1. آشنایی با انواع ابزار صافکاری مدرن - ایمن ابزار فجر
   1401-05-24

   […] مانند دستگاه هات باک، دستگاه مکنده، دستگاه نقطه زن، میله های pdr و … بدون این که آسیبی به بدنه و رنگ خودرو وارد کند، […]

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *